English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

تب و تاب اختتامیه در دبیرخانه چهاردهمین جشنواره خوشنویسی رضوی

تب و تاب اختتامیه در دبیرخانه چهاردهمین جشنواره خوشنویسی رضوی


شمس توس البرز- همگام با نزدیک شدن به آخرین روزهای برگزاری جشنواره چهاردهم از خوشنویسی رضوی به میزبانی استان البرز، شور و هیجان در دبیرخانه موج می زند. تیم اجرایی در کنارمعاونت هنری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، تلاش می کنند تا بهترین وکیفی ترین مراسم اختتامیه راطراحی وبرگزار نمایند.

صبح امروز یکشنبه نشست هم اندیشی پیرامون امکان سنجی و بررسی نیاز های مراسم اختتامیه جشنواره خوشنویسی در محل اتاق جلسات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد . در این جلسه مدیر ادارات شهرستان، بازرسین ،معاونتها و دیگر اعضای تیم اجرایی حضور داشتند.

 


فکر اختتامیه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این نشست با تکیه بر باورها ،اهداف و توانمندی های موجود از همه دست اندرکاران خواست تا با تمام ظرفیت های موجود در سیستم به عالی ترین وجه برگزاری مراسم بیاندیشند.

حسینی کاشانی گفت: هدف ما برگزاری مراسمی است که نه تنها  در شأن استان، در قواره های کشور بوده و معرف یک جشنواره کشوری معنوی هنری باشد.

 وی خاطر نشان کرد: از آنجا که خوشبختانه تا کنون از نگاه ناظران و ناقدان قدرتمند جلوه کرده در مراحل گوناگون برگزاری جشنواره موفق بوده ایم، باید تمرکز خود را بر اجرای درست و بی نقص اختتامیه گذاشته تلاش کنیم تا از حضور همه چهره های فرهنی مذهبی هنری و سیاسی استان بهره مند شویم .


فکر اختتامیه

کاشانی ضمن قدر دانی از تلاش تمامی همکاران دست اندر کار برگزاری جشنواره خوشنویسی از آغاز تا کنون گفت:  این مراسم که در دهه کرامت برگزار می شود ،از اهمیت خاصی برخودار است و باید بیانگر مفاهیم اصیل دینی فرهنگی آن باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به همه آیتم هایی که در نگاه امتیاز دهندگان نهایی به عملکرد مجموعه وجود دارد نقش خود را تاکنون بخوبی ایفا کرده ایم اما در مراسمی که متعلق به امام هشتم (ع) و در قواره های کشوری برگزار می شود، باید وسعت نظر به خرج داده، فراتر از آنچه در چنته داریم قدم برداریم.

مهندس کاشانی از دست اندرکاران خواست تا ضمن دعوت از چهره های شاخص استان برای پذیرایی احسن از مهمانان و شرکت کنندگان در مراسم تدبیر شده و هدایایی نیز جهت تقدیر از حضور ایشان اهدا شود.

 


فکر اختتامیه


در این نشست مقرر شد اهالی رسانه ها و خبرگزاری ها، مدیران موسسات فرهنگی هنری، مدیران کل ارشاد منطقه یک، در کنار سایر فرهیختگان استان طی دعوت نامه ای رسمی از مراسم اختتامیه مطلع شوند.

پیش بینی طراحی و نصب دکوراسیون مرتبط با موضوع خوشنویسی و زندگی امام رضا (ع)، تولید تیزر، کلیپ، دعوت از صدا و سیما، نیز از جمله مصوبات این نشست بود.

 

 

 

خبرنگار زیر پرتال شمس توس البرز
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۸:۰۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.