English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استاد شیرازی : برگزار کنندگان جشنواره رضوی، از هنرمندان نظر سنجی کنند

استاد شیرازی : برگزار کنندگان جشنواره رضوی، از هنرمندان نظر سنجی کنند

 

شمس توس البرز-  پس از چهارده دوره برگزاری ،مدیران متفکر اولیه هستند که می توانند با نگاه اصلاحی در بخش کیفیت و جوایز ،ایجاد انگیزه و تقدیراز کسانی که به این جشنواره امید بسته اند،روحی دوباره بر پیکره جشنواره ای بدمند که برای رسیدن به این مقطع هزینه ،وقت و انرژی بسیاری صرف کرده است .

استاد علی شیرازی از دیگر داوران بخش نستعلیق در گفتگو با شمس توس ضمن یاد آوری مطلب فوق گفت: بسیاری از قوانین و راهبرد های جشنواره سالهاست که تغییر نکرده اند و مشکلاتی را بوجود آورده اند که موجب نارضایتی هنرمندان شده است .

 وی تصریح کرد: گردانندگان و تصمیم گیران در وزارت ارشاد و بنیاد امام رضا (ع) با نظر سنجی از شرکت کنندگان سالهای متمادی می توانند به نقاط قدرت و ضعف جشنواره پی برده در هر چه بهتر و کیفی تر شدن آن اقدام کنند.


 ملک زاده

 هنرمندان کاستی های جشنواره را از چشم  برگزار کنندگان می بینند وآگاه نیستند که  همه  قوانین جشنواره ها بصورت ابلاغ در اختیار آنها قرار می گیرد و بسبب دلخوری در جشنواره آن استان شرکت نخواهند کرد.

استاد شیرازی با اشاره به مواردی چون میزان جوایز ، تعداد منتخبین ،مکان برگزاری و آیین نامه های داخلی و انتخاب داوران برعهده استان ها نیست و حتی شیوه اجرایی جشنواره ،ۀ یا زمانی که برای داوری آثار صرف می شود ،نحوه داوری ،انتخاب آثار برعهده استان ها نیست اما هنرمندان برگزار کنندگان را می شناسند و نقد هایشان را بر ایشان وارد می دانند.

 

فریبا کلاهی 

خبرنگار زیر پرتال شمس توس البرز
۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.