English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

به مناسبت دهه کرامت/ مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده: دغدغه ام ایجاد فضایی برای رشد اجتماعی دختران است

به مناسبت دهه کرامت/ مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده: دغدغه ام ایجاد فضایی برای رشد اجتماعی دختران است
الهه ابوالحسنی با حضور در مراسم گرامیداشت روز دختر که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج برگزار شد؛ گفت: متاسفانه در زمینه تقویت زیرساخت ها برای دختران اقدامات موثری انجام نشده است، بنده به عنوان مدیر امور بانوان و هم به عنوان یک شهروند معتقدم که اقدامی برای دختران جوانمان صورت نگرفته است.

به گزارش واحد خبر ستاد برگزاری جشنواره ملی نقاشی رضوی از کرج؛ وی با اشاره به اینکه در ایام گذشته کم لطفی هایی از سوی خانواده و جامعه به دختران روا شده است، گفت: متاسفانه آنچنان که دختران و زنان ما در اسلام جایگاه و منزلت دارند؛ مورد احترام نبودند و در بسیاری مواقع این کم لطفی ها از درون خانواده به وجود آمده است. در قدیم تربیت دختران ما به صورتی نبوده که آن ها بتوانند در اجتماع و زندگی شخصی موفق ظاهر شوند، امروزه نیز به دلیل خط قرمزهایی که برای دختران جوان ما وجود دارد، همیشه زیر ذره بین هستند و برای نباید ها، بایدهایی را جایگزین نکرده ایم.

مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده در ادامه خاطرنشان کرد: تنها کاری که بنده توانستم در خصوص حوزه بانوان انجام دهم، دعوت دختران جوان به ورزش بود. تمامی نهادهای استان را برای تهیه فضای ورزشی برای بانوان بسیج کردیم و با برنامه های ورزشی با همکاری سایر نهادها زمینه ای برای ورزش آن ها فراهم آوردیم. این اقدام برای جوانان حداقل کاری بود که در این حوزه انجام شد.  به عنوان یک مسئول دغدغه ام این است که فضایی برای دختران بگذاریم و در خدمتشان باشیم.

این مسئول در پایان سخنانش یادآور شد: در المپیک های ما دختران سرزمینمان با پوشش های کامل اسلامی موفق به کسب مدال های بسیار شدند. در المپیادهای علمی هم بدین صورت بوده است و این بدان معناست که ما باید فضا را برای پیشرفت دخترانمان فراهم آوریم.

۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۹:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.