English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نماینده ولی فقیه در البرز: امام رضا (ع) پناهگاه همه مردم است

نماینده ولی فقیه در البرز: امام رضا (ع) پناهگاه همه مردم است
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به اقدامات موثر فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: امروز با اجرای طرح های مختلف فرهنگی و اجتماعی شاهد آن هستیم که زمینه خدمت گذاری هرچه بیشتر دراین زمینه درتمام استانها فراهم شده است .  آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی  در مراسم افتتاحیه جشن مردمی زیر سایه خورشید به مناسبت دهه کرامت و با حضور خادمان حرم رضوی در استان البرز، افزود: دهه کرامت که با ولادت حضرت معصومه (س) اغاز و با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) پایان می یابد، دارای اهمیت بالایی است.
وی خطاب به خادمان آستان قدس رضوی ادامه داد: برخی از مردم از شما خادمان مطالباتی دارند و فعالیت های خوب فرهنگی و اجتماعی را شاهدهستیم .
امام جمعه کرج گفت: فعالیت های توسعه ای خوبی را شاهد هستیم که امروز فعالیت خادمان محدود به مشهد مقدس نیست و با طرح خادم یار در هراستانی مردم می توانند خادم یار باشند.
وی اضافه کرد: امام رضا (ع) پناهگاه همه مردم است و فعالیت های خوبی با طرح های توسعه استان قدس رضوی انجام شد و باید به اسم این حضرت فعالیت های بیشتری را انجام داد .
وی خاطرنشان کرد: تاسیس نمایندگی دراستانها و ایجاد بستر برای سفر به مشهد مقدس برای کسانی که تاکنون مشرف نشده اند از جمله اقدامات موثر دراین زمینه به شمارمی رود .
امام جمعه کرج ادامه داد: اما نکته ای که باید مد نظر قرار گیرد استان قدس رضوی می تواند نیازهای منطقه ای استان ها را رصد کند و با انجام کارهای عام المنفعه هرچه بیشتر در زمینه ترویج فرهنگی گام بردارد .
وی افزود: هرنوع نیاز امکاناتی برای مثال مترو در البرز به نام رضا(ع) احیاء شود چراکه این اقدامات تحول روحی ایجاد می کند و باید ماندگار شود . 
خادمان حاضر دراین مراسم حضور خود را پیام رسانی به مردم استان البرز ازسوی امام مهربانی حضرت امام رضا(ع) اعلام کردند .
همچنین دراین مراسم لوح یادبود آستان قدس رضوی به امام جمعه کرج اهدا شد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.