English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

بازتاب گسترده مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی در رسانه های استان البرز

بازتاب گسترده مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی در رسانه های استان البرز
روزنامه های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های استان البرز بازتاب گسترده ای از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رضوی داشتند.

به گزارش واحد خبر ستاد اجرایی جشنواره ملی نقاشی رضوی در البرز؛ حضور خبرنگاران، عکاسان، مدیران مسئول و سرپرستی های استان در مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی و بازتاب رسانه ای این رخداد ملی، یکی از ویژگی های برگزاری این مراسم بود.

برگزاری مراسم اختتامیه در فضای باز و فضاسازی معنوی و اجرای برنامه های مذهبی و سخنرانی در خصوص امام رضا (ع) و جشنواره رضوی فضایی خاص و منحصربفرد به مراسم داده بود.

در خبرگزاری شبستان مراسم اختتامیه این چنین بیان شد: استقبال هنرمندان ۲۰ استان کشور از جشنواره ملی نقاشی رضوی و دریافت ۲۲۰ اثر گویای عملکرد مثبت این جشنواره و توجه ویژه عموم مردم نسبت به اثرگذاری زبان فرهنگ و هنر است. محیط سنتی کاروانسرای شاه عباسی، میزبان خیل عظیمی از هنرمندان و اهالی فرهنگ بود تا از حضور پرشور آنان در عرصه ارتقاء و تعالی فرهنگی استان قدردانی شود.

در پایگاه خبری تحلیلی امید بانوان در البرز نیز مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی رضوی به عنوان ضیافتی معنوی بیان شد که میزبان جمعی از مسئولین و هنرمندان رشته هنرهای نقاشی و تجسمی بود.

خبرگزاری مهر استان همزمان با برگزاری مراسم و ایراد سخنرانی مسئولان البرزی؛ تمامی اخبار مربوط به این جشنواره را منتشر کرد. روزنامه های مکتوب استان نیز در روز شنبه مورخ 14 مرداد بخشی از اخبار خود را به برگزاری مراسم اختتامیه اختصاص دادند.

 

 

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.