English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

اتاق فکر البرز تصویب کرد: مهلت ارسال آثار نگارگری تمدید می شود

اتاق فکر البرز تصویب کرد: مهلت ارسال آثار نگارگری تمدید می شود
شرکت کنندگان جهت بررسی اولیه اثر می توانند طرحهای نیمه تمام خود را برای دبیرخانه ارسال نمایند و تا روز مهلت اصل اثر به تکمیل آن بپردازند.

شمس توس البرز- چهارمین جلسه اتاق فکر نگار گری رضوی با حضور اعضا در معاونت هنری سینمایی اداره کل ارشاد البرز برگزار شد.

جابه جایی و تمدیدی مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره مورد بررسی قرار گرفته و مقررشد به مدت 10 روز تمدید شود. 

 

 

جلسه چهار

طهماسبی دبیر تخصصی این جشنواره در البرز در گفتگو با خبرنگار شمس توس گفت: بنا بر درخواست مکرر هنرمندان استان های محتلف طی تماس های تلفنی و پیامک مبنی بر کوتاه بودن فرصت تکمیل آثار این فرصت از 20 خرداد تا 1 تیر ماه تمدید شد. 

وی افزود: بر این اساس هنرمندان شرکت کننده جهت بررسی اولیه اثر می توانند طرحهای نیمه تمام خود را برای دبیرخانه ارسال نمایند و تا روز مهلت اصل اثر به تکمیل آن بپردازند. بدیهی است داوران تخصص کافی برای تشخیص زمان مورد نیاز تکمیل اثر را دارند و این فرصت برای کم شدن استرس هنرمندان در نظر گرفته شده است . 

جلسه چهار

طهماسبی از استانهایی که تا این لحظه فعال ترین ها بوده و بیشترین آثار را به دبیرخانه فرستاده اند تشکر کرد و گفت: 11 استان اصفهان، تهران،البرز، شهر کرد، خوزستان، فارس، کرمان، گیلان، لرستان، مرکزی و همدان تا کنون تعدادی اثر به دبیرخانه ارسال کردند و ما انتظار داریم هنرمندان دیگر استان ها نیز زمان را از دست ندهند. 

جلسه چهار

وی گفت: چنانچه طبق عادت هنرمندان ارسال اثر را به روزهای پایانی مهلت اعلام شده موکول نمایند تراکم داوری وکار دبیرخانه زیاد شده و ممکن است کیفیت کار مطلوب نباشد. وی به همین سبب از شرکت کنند گان درخواست کرد در ضورت امکان با مدیریت زمان در اولین فرصت اثار خود را ارائه نمایند.

شمس توس البرز
۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.